Corido kussenbox | rattangevlecht houtskoolgrijs
€ 950,00*
Adviesprijs € 999,00*
Binnenkort weer beschikbaar
Productnummer:
L93282
Corido kussenbox | rattangevlecht houtskoolgrijs
Veilig opgeborgen | Deze tuinbox biedt een praktische plek om je kussens of plaids op te bergen wanneer je ze even niet gebruikt. In de kist zijn de kussens beschermd tegen weer en wind.
Robuust frame | Het frame van gepoedercoat aluminium is uiterst stabiel en weerbestendig. Bovendien is het metaal bijzonder licht.
Elegant vlechtwerk | Ons GARDINO®-vlechtwerk is bijzonder onderhoudsvriendelijk en dankzij de weerbestendige eigenschappen uitermate geschikt voor buiten. De populaire rotanlook in charcoal-grey oogt elegant en charmant.
Met demper | Twee dempers op het deksel van de box zorgen ervoor dat deze open blijft staan en zachtjes weer sluit.
Tijdloze elegantie | De kussenbox valt op door haar tijdloos elegante design. Ze past optimaal bij de meubels van de Corido-serie en vormt als stijlvolle opbergbox een perfecte aanvulling.
Productnummer: L93282 | EAN: 4055938438179
| Constructie: | uiteengelegd |
|---|---|
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Gebruiksaanwijzing: | Buitenmeubilair voor de woonruimte (privégebruik) |
| Type: | Kussenbox |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 167x85x84,5 cm |
|---|---|
| Breedte: | 850 mm |
| Gewicht: | 27,030 kg |
| Hoogte: | 845 mm |
| Lengte: | 1670 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- Basis = kunststof "polyethyleen"
- onderhoudsvriendelijk en weerbestendig
- UV-bestendig en vuilafstotend
- schimmelbestendig, sneldrogend, bestand tegen kou en hitte
- functies van Move-fauteuils worden niet beïnvloed door weer/ vorst
ONDERHOUDSTIPS
- lichte vervuiling met water en een doek afnemen
- hardnekkige vervuiling met een borstel en een neutraal reinigingsmiddel schoonmaken
- geen hogedrukreiniger gebruiken
OPSLAG
- meubels bij niet-gebruik en in de winter afdekken met een passende beschermhoes
- waterophoping op de beschermhoes vermijden
- bij voldoende ruimte is het aan te bevelen de meubels onder te zetten of op te bergen
- kan het hele jaar door buiten blijven staan
- geschikt voor binnen- en buitengebruik
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de