Bewateringssysteem Locon Ø 40 cm
€ 6,36*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Bewateringssysteem Locon Ø 40 cm
| Constructie: | uiteengelegd |
|---|---|
| Materiaal: | van polypropyleen in zwart |
| Productkleur: | zwart |
| Type: | Irrigatiesysteem |
Afmetingen
| Breedte: | 400 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,415 kg |
| Hoogte: | 315 mm |
| Lengte: | 400 mm |
Downloads
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de