Vervangende kokosinzet hangmand
€ 4,79*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Vervangende kokosinzet hangmand
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | uit kokos in naturel |
| Productkleur: | natuur |
| Type: | Kokosinleg |
Afmetingen
| Breedte: | 300 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,130 kg |
| Hoogte: | 150 mm |
| Lengte: | 300 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de