Schattenmanufaktur® Basis | Vivera | Houtlook | 3x3 m
€ 3.299,00*
Adviesprijs € 3.499,01*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
T44744
Schattenmanufaktur® Basis | Vivera | Houtlook | 3x3 m
Jouw schaduwplek | Deze paviljoen van 3x3 m wordt jouw nieuwe favoriete plek in de tuin. De basis van de Schattenmanufaktur kan individueel worden vormgegeven met dak- en zijpanelen.
Weerbestendig | Het frame is gemaakt van gepoedercoat aluminium en voorzien van een authentieke houtlook. Zo is de Schattenmanufaktur het hele jaar door bestand tegen weersinvloeden.
Weerbestendig dak | Het dak bestaat uit aluminium lamellen die een moderne elegantie uitstralen. Ze werpen aangename schaduw en beschermen in gesloten toestand ook tegen regen.
Flexibel aanpasbaar | Het tweedelige lamellendak wordt ingesteld met een soepel draaiende slinger. Beide delen kunnen afzonderlijk worden geopend en gesloten.
Stabiel | De Schattenmanufaktur biedt met zijn massieve metalen frame een hoge mate van stabiliteit en is bestand tegen wind en weer. De palen worden op vloerplaten gemonteerd.
Productnummer: T44744 | EAN: 4055938516402
| Constructie: | uiteengelegd |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing: | Buitenmeubilair voor de woonruimte (privégebruik) |
| Type: | Pergola |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 320x320x218 cm |
|---|---|
| Breedte: | 3200 mm |
| Gewicht: | 126.000 kg |
| Hoogte: | 2200 mm |
| Lengte: | 3200 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- hoogwaardige poedercoating
- laag gewicht
- geen corrosie bij beschadigingen
- ongevoelig voor weersinvloeden
- absoluut weerbestendig
ONDERHOUDSTIPS
- per seizoen minimaal één keer behandelen met aluminiumpoetsmiddel
- krassen bijwerken met behulp van lakstiften
- regelmatig reinigen met een warme zeep- of afwasmiddellossing en schoonmaken met een vochtige doek
- geen hogedrukreiniger gebruiken
OPSLAG
- wij raden aan de meubels bij niet-gebruik en in de winter af te dekken met een passende beschermhoes
- waterophoping op de beschermhoes vermijden
- kan het hele jaar door buiten blijven staan
- optimaal voor gebruik buitenshuis
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de