Malaga plantenbak
€ 25,49*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Malaga plantenbak antraciet | Ø 43 x 36 cm
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polyethyleen in antraciet |
| Productkleur: | antraciet |
| Type: | Plantenpot |
Afmetingen
| Breedte: | 430 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.300 kg |
| Hoogte: | 360 mm |
| Lengte: | 430 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de