Vulbare parasolvoet | Kunststof | 25 kg | wit | rond
€ 49,94*
Adviesprijs € 49,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J40996
Vulbare parasolvoet | Kunststof | 25 kg | wit | rond wit
Stevig | Deze parasolvoet geeft je parasol de juiste stabiliteit en beschermt hem tegen omvallen.
Hoogwaardig materiaal | De paraplustandaard is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is bestand tegen weersinvloeden buitenshuis.
Goed gevuld | De standaard kan met zand worden gevuld. In gevulde toestand weegt hij 25 kg.
De juiste partner | De standpijp past op parasolstokken met een diameter van Ø 21 - 54 cm. Een centreerinzetstuk houdt de parasol in het midden op zijn plaats.
Gemaakt in Europa | De paraplustandaard wordt in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De met zand vulbare paraplustandaard met kunststof mantel overtuigt door zijn moderne uitstraling. De kunststof buis is geschikt voor parasols met een stokdiameter van 19 tot 54 mm. De Supergrip-wartelmoer zorgt voor een stabiele en stevige stand van de parasolstok. De onderzijde van de paraplustandaard is van kunststof en beschermt de terras- of balkonvloer.
Productnummer: J40996 | EAN: 4019111009907
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
|---|---|
| Oppervlakte kleur: | wit |
| Oppervlaktemateriaal: | Kunststof |
| Rollen: | nee |
| navulbaar: | met zand |
Afmetingen
| Breedte: | 460 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.700 kg |
| Hoogte: | 340 mm |
| Lengte: | 460 mm |
| voor parasolstok Ø: | 21-54 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- onderhoudsvriendelijk en weerbestendig
- UV-bestendig en vuilafstotend
- schimmelbestendig, sneldrogend, bestand tegen kou en hitte
- gemakkelijk te hanteren
ONDERHOUDSTIPS
- eenvoudige vervuiling met water en een doek afnemen
- hardnekkige vervuiling met een borstel en een neutraal reinigingsmiddel schoonmaken
- geen hogedrukreiniger gebruiken
OPSLAG
- parasolvoet bij niet-gebruik en in de winter afdekken
- waterophoping op de afdekking vermijden
- bij voldoende ruimte is het aan te bevelen de parasolvoet binnen te zetten of op te bergen
- kan het hele jaar door buiten blijven staan
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de