Avio parasol met middenstok | 250x200 cm | rechthoekig
€ 135,14*
Adviesprijs € 158,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
L87428
Avio parasol met middenstok | 250x200 cm | rechthoekig
Flexibel inzetbaar | Middenstokparasols zijn dankzij hun centraal geplaatste mast praktisch in gebruik en bieden rondom schaduw. Met deze parasol blijf je flexibel.
Robuust frame | Het parasolframe van gepoedercoat aluminium blijft roestvrij en wordt aangevuld met stalen baleinen die de parasol extra stabiliteit geven. Met een totaalgewicht van 5 kg is de parasol desondanks gemakkelijk te verplaatsen.
In een handomdraai geopend | Het zwengelmechanisme werkt soepel en maakt het mogelijk om de parasol zonder veel kracht te openen en weer te sluiten.
Veilige schaduwplek | Het parasoldoek biedt met een uitstekende UV-bescherming van klasse UPF 50+ (getest volgens AS/NZS 4399:1996) een veilige plek in je tuin. Bovendien kan de parasol zijwaarts worden gekanteld en zo aan de stand van de zon worden aangepast.
Modern design | De rechthoekige vorm benadrukt de strakke vormentaal van veel moderne tuinmeubelen en terrassen. De verschillende kleurtinten overtuigen met eenvoudige elegantie. Deze parasol is niet alleen functioneel, maar biedt ook een esthetische meerwaarde.
Der AVIO MARKET PLUS is een van de meest effectieve schaduwgevers onder de zon. Uitgerust met een afneembare parasolonderstok, een Easy-up-slingersysteem en spanveren, zal hij u overtuigen door zijn eenvoudige bediening. Ook zijn moderne minimalistische uitstraling past perfect in eigentijdse tuinen en buitenruimtes. Dankzij het geïntegreerde knikmechanisme kunt u hem zelfs op ruimtelijk beperkte oppervlakken, zoals terrassen en balkons, gebruiken. Bovendien heeft u de keuze uit veel verschillende kleuren. Hoe gaat u beslissen?
Productnummer: L87428 | EAN: 4055938420778
| Aantal stangen: | 6 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester |
| Dak kleur: | olijf |
| Dakmateriaal dichtheid: | 220 g/m² |
| Formulieringen: | rechthoekig |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Geschikt voor objecten: | nee |
| Knikinrichting: | ja |
| Minimumgewicht voor standaard: | 30 kg |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Openingsmechanisme: | Krankslinger |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Telescoopfunctie: | nee |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Vakwerkverbinding: | geschroefd/geklonken |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
Afmetingen
| Breedte: | 200 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 5.000 kg |
| Hoogte: | 2380 mm |
| Lengte: | 2500 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 38/38 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 12x18 mm |
| Vrije hoogte: | 2040 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de