Stalen kruisvoet voor parasols | tot 300 x 300 cm / Ø 350 cm
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
C21165
Stalen kruisvoet voor parasols | tot 300 x 300 cm / Ø 350 cm
Nuchter | Dit stalen kruis geeft je parasol in combinatie met de bijpassende bodemplaten de juiste stabiliteit en beschermt hem tegen omvallen.
Hoogwaardig materiaal | Het parasolkruis is gemaakt van gegalvaniseerd staal en is weerbestendig en bijzonder robuust.
Ruimtebesparend opbergen | Het stalen kruis is inklapbaar en kan ruimtebesparend worden opgeborgen als je het langere tijd niet gebruikt.
Geschikte platen | Het stalen kruis moet bovendien met looppadenplaten worden verzwaard. Geschikte platen vind je ook in onze shop.
Weerbestendig | De parasolvoeten en bodemplaten van Siena Garden zijn weerbestendig en duurzaam en bezorgen jou en je dierbaren lang plezier.
Het van staal gemaakte, met duurzame poedercoating beklede kruis voor het plaatsen van een parasol is altijd een praktische hulp. De parasolvoet dient met passende tegels in 50x50 cm te worden verzwaard. Een passend alternatief voor degenen die een optimale plek voor hun parasol hebben gevonden en hun parasolvoet niet regelmatig hoeven te verplaatsen.
Productnummer: C21165 | EAN: 4055938010825
| Constructie: | uiteengelegd |
|---|---|
| Formulieringen: | vierkant |
| Oppervlakteafwerking: | gepoedercoat |
| Oppervlakte kleur: | antraciet |
| Oppervlaktemateriaal: | Staal |
| Rollen: | nee |
| navulbaar: | nee |
|---|
Afmetingen
| Breedte: | 1000 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 55 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- Corrosiebestendig
- absoluut weerbestendig
- duurzaam materiaal
- temperatuurbestendig
- roestvrij staal
- dunne passieve laag aan het oppervlak
ONDERHOUDSTIPS
- lichte vervuiling met water en een doek afnemen
- hardnekkige vervuiling met een borstel en een neutrale reiniger schoonmaken
- geen hogedrukreiniger gebruiken
OPSLAG
- wij raden aan de artikelen bij niet-gebruik of bij zwaar onweer met een beschermhoes af te dekken
- indien mogelijk in de winter opbergen
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de