Levino Paviljoen | 300x400x287 cm
€ 499,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
J04536
Levino Paviljoen | 300x400x287 cm
Jouw favoriete plek | Deze paviljoen wordt je nieuwe favoriete plek in de tuin. Het biedt een beschutte ruimte om gezellige uren buiten door te brengen.
Stabiel frame | Het frame is gemaakt van gepoedercoat staal en is bijzonder robuust en stabiel. Zo is het frame bestand tegen weersinvloeden en zorgt het voor een stevige stand van de overkapping.
Weerbestendig dak | De polyester hoes is versterkt met een PU-coating en heeft daardoor een sterk waterafstotende werking en optimale scheurvastheid.
Speciale vorm | Het paviljoen van 3x4 m biedt ook voldoende ruimte voor grotere dining- of loungesets. Het dak loopt schuin af. Daardoor kan het paviljoen ook direct tegen de huismuur als zonnescherm worden geplaatst.
Uitstekende zonbescherming | Het zonnezeil biedt met een uitstekende UV-bescherming van klasse UPF 50+ (volgens AS/NZS 4399:1996) een veilig schaduwplekje.
Afgeschermd van de hectiek van alledag kun je onder de paviljoen LEVINO hete zomerdagen comfortabel genieten. Het schuine dak nodigt uit om de paviljoen tegen een huismuur te plaatsen en zo de dakoverstek optimaal uit te breiden. Een betere schuilplek om de ziel te laten ontspannen is nauwelijks te vinden.
Productnummer: J04536 | EAN: 4055938403627
| Constructie: | uiteengelegd |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing: | Buitenmeubilair voor de woonruimte (privégebruik) |
| Type: | Paviljoen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 300x400x214/284 cm |
|---|---|
| Breedte: | 2837 mm |
| Gewicht: | 42.680 kg |
| Hoogte: | 2870 mm |
| Lengte: | 3976 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- Er wordt een kunststoflaag aangebracht op de onderzijde van het polyester
- Vergelijkbaar met een impregneermiddel dat sterk waterafstotend is
- de PU-coating zorgt voor robuustheid en maakt het paviljoendak zwaarder en steviger
- deze stof wordt alleen voor daken gebruikt, omdat zijwanden licht moeten zijn en gemakkelijk en probleemloos moeten vallen
ONDERHOUDSTIPS
- Hoezen kunnen met een milde zeepoplossing met de hand worden gewassen
- Vlekken moeten zo snel mogelijk behandeld worden, zodat er geen blijvende vlekken ontstaan
- Hoezen impregneren om een lange levensduur te garanderen
- tijdig reageren op harde wind
OPSLAG
- wij raden aan het dak en de zijwanden bij niet-gebruik of bij zwaar onweer te verwijderen en op te bergen
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de