FAGUS parasol met middenstok en zwengel | Ø 300 cm | antraciet / antraciet
Nieuw
€ 149,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
W01071
FAGUS parasol met middenstok en zwengel | Ø 300 cm | antraciet / antraciet antraciet / antraciet | Ø 300 cm
Perfecte zonbescherming | Jouw FAGUS middenstokparasol met een diameter van 300 cm biedt optimale bescherming tegen de zon.
Eenvoudige bediening | Dankzij de soepel draaiende slinger kun je je parasol moeiteloos openen en sluiten, zodat je altijd flexibel bent.
Verstelbare kanteling| Pas je parasol aan de stand van de zon aan en kantel hem indien nodig opzij om altijd van schaduw te genieten.
Robuuste afwerking | Het frame van gepoedercoat aluminium en de stangen van staal zorgen voor een duurzame en stabiele constructie die ook bestand is tegen harde wind.
Praktische aanvullingen | Bijpassende SIENA GARDEN beschermhoezen en parasolvoeten zijn apart verkrijgbaar om je parasol optimaal te beschermen en aan te vullen.
Productnummer: W01071 | EAN: 4055938551472
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester met PA-coating |
| Dak kleur: | antraciet |
| Dakmateriaal dichtheid: | 200 g/m² |
| Formulieringen: | rond |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 2930 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2550 mm |
| Lengte: | 2930 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 38 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 18x12 mm |
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de