Elegance bankkussen | 80 cm
€ 99,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
M08498
Elegance bankkussen | 80 cm terracotta
Elegante comfort | Het bankkussen Elegance past perfect bij de Elegance-serie van Royal Garden en zorgt voor optimaal zitcomfort en een echte blikvanger in je tuin.
Goed gevuld | De topper heeft een robuuste schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De ruitmotieven hoezen zijn gemaakt van 100% acrylvezels en de bloemenhoezen van 100% katoen. Acrylhoezen kenmerken zich door een bijzondere kleurvastheid, terwijl de katoenen hoezen punten scoren met hun huidvriendelijke oppervlak.
Goede pasvorm | De verstelbare bevestigingsbanden kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte pasvorm op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze oplegmatten worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en waarborgen we een hoge kwaliteit.
Kussen voor de serie Elegance van Royal Garden
Productnummer: M08498 | EAN: 4055938444002
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 200 g/m² |
| Referentiekleur: | Bloem terracotta |
| Referentiemateriaal: | Katoen |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% katoen |
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 80x100x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm |
| Gewicht: | 1.400 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 800 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- huidvriendelijk en hygiënisch
- scheurvast en slijtvast
- luchtdoorlatend en ademend
- absorberend
- uitstekende kleurvastheid
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 60 graden Celsius, als de hoes afneembaar is
- keer de hoes binnenstebuiten om de kleur langer te behouden
- niet geschikt voor de droger
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de