Sirius zit-/krukkussen | 42 x 42 cm
€ 12,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24464
Sirius zit-/krukkussen | 42 x 42 cm antraciet
Optimaal comfort | Met een afmeting van 42 x 42 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het zitkussen SIRIUS je tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Zachte vulling | De losse vulling van schuimvlokken zorgt voor een zachte textuur en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 70% katoen en 30% polyester overtuigt niet alleen door zijn design, maar is ook bijzonder huidvriendelijk en aangenaam qua gevoel.
Goede bevestiging | Strikbanden houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de stoel verschuift.
Gemaakt in Europa | Onze inlegzolen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: U24464 | EAN: 4055938530071
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | antraciet |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | Schuimvlokken |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 42x42x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 420 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 420 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de