ENNIO parasolvoet met wielen | graniet | 90 kg | lichtgrijs | vierkant
€ 299,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
S08133
ENNIO parasolvoet met wielen | graniet | 90 kg | lichtgrijs | vierkant 90kg
Granietsteen | Graniet is een zeer hard en robuust gesteente. Het is hittebestendig en zeer onderhoudsvriendelijk.
Veelzijdig inzetbaar | Geschikt voor zweefparasols met een afmeting tot 300 x 300 cm resp. Ø 350 cm.
Eenvoudige bediening | Dankzij de vier wielen onder de granieten plaat is het mogelijk de parasol vrij te bewegen en hem naar wens in je tuin te plaatsen.
Fixatie | Met behulp van de vastzetremmen kan de parasolvoet op de gewenste locatie worden vastgezet.
Granietsteen | De SIENA GARDEN paraplustandaards en vloerplaten zijn gemaakt van robuust graniet, hittebestendig, onderhoudsvriendelijk, weerbestendig en daardoor bijzonder duurzaam.
Productnummer: S08133 | EAN: 4055938512480
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
|---|---|
| Gewicht selecteren: | 90kg |
| Oppervlakteafwerking: | geborsteld |
| Oppervlakte kleur: | lichtgrijs |
| Oppervlaktemateriaal: | Graniet |
Afmetingen
| Breedte: | 800 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 53 mm |
| Lengte: | 800 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- hardste natuursteen
- zeer goede slijtvastheid en weerbestendigheid
- goede hittebestendigheid
- hoge stabiliteit en sterkte
- onderhoudsvriendelijk en gemakkelijk schoon te maken
ONDERHOUDSTIPS
- eenvoudige vervuiling met water en een doek afvegen
- hardnekkige vervuiling met een borstel en een neutrale reiniger schoonmaken
- geen hogedrukreiniger gebruiken
OPSLAG
- wij raden aan om de artikelen bij niet-gebruik of bij zwaar onweer af te dekken met een beschermhoes
- indien mogelijk in de winter opbergen
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de