Starter opvouwbare paviljoen | 300x300x260 cm
€ 249,01*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
L30545
Starter opvouwbare paviljoen | 300x300x260 cm lichtgrijs
Jouw favoriete plek | Deze eenvoudige 3x3 paviljoen wordt jouw nieuwe favoriete plek in de tuin. Hij biedt een beschutte ruimte om gezellige uurtjes buiten door te brengen.
Stabiel frame | Het frame is gemaakt van gepoedercoat staal en is bijzonder robuust en stabiel. De poten kunnen meerdere keren in hoogte worden versteld.
Robuust dak | Het dak is gemaakt van licht maar uiterst robuust polyester in een moderne grijstint. Spanlijnen voor het dak zijn bij de levering inbegrepen.
Eenvoudige montage | Het vouwframe kan heel eenvoudig worden opgezet en afgebroken en kan in de praktische opbergtas worden vervoerd. Daardoor is deze paviljoen ook geschikt om te kamperen.
Inclusief zijwanden | De set bevat 4 zijwanden, zodat de paviljoen volledig kan worden afgesloten. De gordijnen worden met klittenbandlussen aan het frame bevestigd.
Productnummer: L30545 | EAN: 4055938415156
| Constructie: | inklapbaar |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing: | Buitenmeubilair voor de woonruimte (privégebruik) |
| Type: | Vouwpaviljoen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 300x300x260 cm |
|---|---|
| Breedte: | 3000 mm |
| Gewicht: | 11.000 kg |
| Hoogte: | 2550 mm |
| Lengte: | 3000 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- Een lichte stof die bijzonder geschikt is voor zijwanden van een paviljoen
- zeer stabiel en scheurvast materiaal
- neemt weinig vocht op en is sneldrogend
ONDERHOUDSTIPS
- Hoezen kunnen met een milde zeepoplossing met de hand worden gewassen
- Vlekken moeten zo snel mogelijk worden behandeld, zodat er geen blijvende vlekken ontstaan
- Hoezen impregneren om duurzaamheid te garanderen
- reageer tijdig op sterke wind
OPSLAG
- Wij raden aan om het dak en de zijwanden bij niet-gebruik of bij zwaar noodweer te verwijderen en op te bergen
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de