Bella decoratiekussen | 45 x 25 cm
€ 19,94*
Adviesprijs € 19,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U36779
Verzendmethoden voor Duitsland
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 4,99 EUR |
Verzendmethoden buitenland
voor Oostenrijk, Nederland, België & Luxemburg
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 9,99 EUR |
Bella decoratiekussen | 45 x 25 cm ecru
Esthetiek en comfort | Met een afmeting van 45 x 25 cm biedt dit cocktailkussen niet alleen een kleuraccent in je tuin, maar zorgt het ook overal voor optimaal zitcomfort.
Zachte vulling | De losse vulling van vezelbolletjes zorgt voor een zachte aanraking en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardige stof | De hoes van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Verwisselbare hoes | De kussenhoes heeft een rits en kan daardoor worden afgenomen, verwisseld en gewassen.
Gemaakt in Europa | Onze hoezen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Nu wordt het knus en kleurrijk! Gordijn open voor de grote cocktailkussen-parade. Voor individuele accenten zorgen de verschillende nieuwe dessins van de knuffelkussens uit onze collectie. Ze passen bij onze kussens voor tuinmeubelen en laten zich ook onderling harmonieus combineren. Zo kun je het je echt lekker comfortabel maken en voor kleur in je tuin zorgen, ook als de vasteplantenborders eens niet in volle pracht staan. Onze knuffelkussens zijn verkrijgbaar in veel verschillende vormen en kleuren. Alle kussens zijn voorzien van een ritssluiting, zodat de hoezen eenvoudig gewassen kunnen worden.
Productnummer: U36779 | EAN: 4055938531436
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | ecru |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 45x25x13 cm |
|---|---|
| Breedte: | 250 mm |
| Gewicht: | 0,240 kg |
| Hoogte: | 130 mm |
| Lengte: | 450 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppend behandelen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof kan geen extreme hitte verdragen, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- we raden aan de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
- afhankelijk van de kussenvulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de