Parasolvoet gevuld met beton | kunststof | 30 kg | wit | rond
€ 54,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J40990
Parasolvoet gevuld met beton | kunststof | 30 kg | wit | rond wit
Stabiel | Deze parasolvoet geeft je parasol de juiste stabiliteit en beschermt hem tegen omvallen.
Hoogwaardig materiaal | De paraplubak is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is bestand tegen weersinvloeden buitenshuis.
Goed vast te pakken | De paraplubak is voorzien van handgrepen, zodat je hem eenvoudig kunt verplaatsen.
De juiste partner | De standpijp is geschikt voor parasolstokken met een diameter van Ø 21 - 54 cm. Een centreerinzet houdt de parasol in het midden op zijn plaats.
Gemaakt in Europa | De paraplubak wordt in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De met beton gevulde parasolvoet met kunststofmantel valt op door zijn moderne uitstraling. De kunststofbuis is geschikt voor parasols met een stokdiameter van 19 tot 54 mm. De Supergrip-klemmoer zorgt voor een stabiele en stevige bevestiging van de parasolstok. Twee handgrepen vergemakkelijken de mobiliteit. De onderzijde van de parasolvoet is van kunststof en beschermt de terras- of balkonvloer.
Productnummer: J40990 | EAN: 4019111009846
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
|---|---|
| Oppervlakte kleur: | wit |
| Oppervlaktemateriaal: | Kunststof |
| Rollen: | nee |
| navulbaar: | nee |
Afmetingen
| Breedte: | 460 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 30.000 kg |
| Hoogte: | 320 mm |
| Lengte: | 460 mm |
| voor parasolstok Ø: | 21-54 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- onderhoudsvriendelijk en weerbestendig
- UV-bestendig en vuilafstotend
- schimmelbestendig, snel drogend, koude- en hittebestendig
- gemakkelijk te hanteren
ONDERHOUDSTIPS
- lichte vervuiling met water en een doek afnemen
- hardnekkige vervuiling met een borstel en een neutraal reinigingsmiddel schoonmaken
- geen hogedrukreiniger gebruiken
OPSLAG
- parasolvoet bij niet-gebruik en in de winter afdekken
- waterophoping op de afdekking vermijden
- bij voldoende ruimte is het aan te raden de parasolvoet binnen te zetten of op te bergen
- kan het hele jaar door buiten blijven staan
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de