PINO middenstokparasol | Ø 300 cm | rond
€ 299,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
T60662
PINO middenstokparasol | Ø 300 cm | rond taupe
Flexibel inzetbaar | Middenstokparasols zijn dankzij hun centraal geplaatste mast eenvoudig te dragen en bieden rondom schaduw. Met deze parasol blijf je flexibel.
Licht frame | Het parasolframe van gepoedercoat aluminium blijft roestvrij en is met slechts ongeveer 6 kg bijzonder licht, zodat je je parasol eenvoudig kunt verplaatsen.
Individueel verstelbaar | De parasol kan zijwaarts worden gekanteld en past zich zo optimaal aan de stand van de zon en aan jouw behoeften aan.
Klassieke vorm | De ronde, klassieke vormgeving biedt een royale beschaduwing en past zich perfect aan jouw behoeften in de tuin of op het terras aan.
In een handomdraai geopend | Het zwengelmechanisme is soepel en stelt je in staat de parasol zonder veel kracht in een handomdraai te openen en weer te sluiten.
Productnummer: T60662 | EAN: 4055938521666
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester spinverf geverfd |
| Dak kleur: | taupe-gemêleerd |
| Dakmateriaal dichtheid: | 280 g/m² |
| Formulieringen: | rond |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Aluminium |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 2980 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2500 mm |
| Lengte: | 2980 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 48 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 14x20 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- een hogere stofklasse zorgt voor een hogere lichtechtheid en meer zonnige dagen
ONDERHOUDSTIPS
- afneembare hoezen, zodat deze eenvoudiger behandeld en gereinigd kunnen worden
- vlekken moeten zo snel mogelijk behandeld worden, zodat er geen blijvende vlekken ontstaan
- natte parasolhoes bij voorkeur open laten drogen, zodat er geen schimmelvlekken ontstaan
- hoezen impregneren om duurzaamheid te garanderen
- lakschade kan heel eenvoudig met behulp van lakstiften worden bijgewerkt
- scharnieren en bewegende delen af en toe met olie behandelen
OPSLAG
- wij raden aan de parasols bij niet-gebruik en in de winter af te dekken met een passende beschermhoes
- laat de parasol bij regen en onweer niet open staan
- bij aanhoudende regen en in de winter verwijdert u de parasol uit de huls en bergt u deze droog op
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de