Locon Stripe bloempot
€ 30,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
P39286
Locon Stripe bloempot antraciet | Ø 30 x 57 cm
Esthetiek en functionaliteit | Deze bloempot combineert eenvoudige elegantie met gunstige materiaaleigenschappen en functies.
Duurzaam! | Jouw bloempot van gerecycled polypropyleen is licht en toch robuust, waardoor hij zowel voor binnen als voor buiten geschikt is.
Voor alle weersomstandigheden uitgerust | Of het nu vriest of de zon schijnt: jouw bloempot is optimaal weerbestendig.
Praktische plantenbak-inzet | De zwarte plantenbak-inzet kan worden verwijderd en is zo gemakkelijker te beplanten.
Gemaakt in Europa | Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en waarborgen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: P39286 | EAN: 4055938501538
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polypropyleen in antraciet |
| Productkleur: | antraciet |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 300 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 2,084 kg |
| Hoogte: | 570 mm |
| Lengte: | 300 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de