Parasolvoet gevuld met beton | kunststof | 20 kg | antraciet | rond
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J40987
Parasolvoet gevuld met beton | kunststof | 20 kg | antraciet | rond antraciet
Stevig | Deze parasolvoet geeft je parasol de juiste stabiliteit en beschermt hem tegen omvallen.
Hoogwaardig materiaal | De paraplubak is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is bestand tegen weersinvloeden buitenshuis.
Goed in de hand | De paraplubak is voorzien van handgrepen, zodat je hem eenvoudig kunt verplaatsen.
De juiste partner | De staande buis past op parasolstokken met een diameter van Ø 19 - 38 cm. Een centreerinzetstuk houdt de parasol gecentreerd op zijn plaats.
Gemaakt in Europa | De paraplubak wordt in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De met beton gevulde parasolvoet met kunststof ommanteling overtuigt door zijn moderne uitstraling. De kunststof buis is geschikt voor parasols met een paaldiameter van 19 tot 38 mm. De Supergrip-wartelmoer zorgt voor een stabiele en stevige stand van de parasolpaal. Twee handgrepen vergemakkelijken de mobiliteit. De onderzijde van de parasolvoet is van kunststof en beschermt de terras- of balkonvloer.
Productnummer: J40987 | EAN: 4019111009754
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
|---|---|
| Oppervlakte kleur: | antraciet |
| Oppervlaktemateriaal: | Kunststof |
| Rollen: | nee |
| navulbaar: | nee |
Afmetingen
| Breedte: | 400 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 20.000 kg |
| Hoogte: | 330 mm |
| Lengte: | 400 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- onderhoudsvriendelijk en weerbestendig
- UV-bestendig en vuilafstotend
- schimmelbestendig, sneldrogend, koude- en hittebestendig
- gemakkelijk te hanteren
ONDERHOUDSTIPS
- eenvoudige vervuiling met water en een doek afnemen
- hardnekkige vervuiling met een borstel en neutrale reiniger schoonmaken
- geen hogedrukreiniger gebruiken
OPSLAG
- parasolvoet bij niet-gebruik en in de winter afdekken
- waterophoping op de afdekking vermijden
- bij voldoende ruimte is het aan te bevelen de parasolvoet onder te zetten of op te bergen
- kan het hele jaar door buiten blijven staan
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de