Elegance stoelkuipkussen | lage rugleuning 80 cm
€ 74,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
M08499
Elegance stoelkuipkussen | lage rugleuning 80 cm terracotta
Elegant comfort | Het fauteuilkussen Elegance past optimaal bij de Elegance-serie van Royal Garden en zorgt voor optimaal zitcomfort en een echte blikvanger in je tuin.
Royaal gevuld | De topper heeft een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een heerlijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De ruithoezen worden gemaakt van 100% acrylvezels en de bloemenhoezen van 100% katoen. Acrylhoezen kenmerken zich door een bijzondere kleurvastheid, terwijl de katoenen hoezen uitblinken met hun huidvriendelijke oppervlak.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze hoezen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Oplegkussen voor de Elegance-serie van Royal Garden
Productnummer: M08499 | EAN: 4055938443999
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 200 g/m² |
| Referentiekleur: | Bloem terracotta |
| Referentiemateriaal: | Katoen |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% katoen |
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 80x50x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 500 mm |
| Gewicht: | 0,700 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 800 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- huidvriendelijk en hygiënisch
- scheurvast en duurzaam
- luchtdoorlatend en ademend
- absorberend
- uitstekende kleurvastheid
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 60 graden Celsius, als de hoes afneembaar is
- hoes binnenstebuiten keren om de kleur langer te behouden
- niet geschikt voor de droger
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de