Prime sierkussen | 45 x 45 cm
€ 27,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
S08957
Verzendmethoden voor Duitsland
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 4,99 EUR |
Verzendmethoden buitenland
voor Oostenrijk, Nederland, België & Luxemburg
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 9,99 EUR |
Prime sierkussen | 45 x 45 cm taupe
Esthetiek en comfort | Met een afmeting van 45 x 45 cm biedt dit cocktailkussen niet alleen een kleuraccent in je tuin, maar zorgt het ook overal voor optimaal zitcomfort.
Zachte vulling | De luchtige vulling van vezelbolletjes zorgt voor een zacht gevoel en sluit zich aan op je lichaam.
Hoogwaardige stof | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Verwisselbare hoes | De kussensloop heeft een ritssluiting en kan daardoor worden verwijderd, verwisseld en gewassen.
Gemaakt in Europa | Onze edities worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Nu wordt het knus en kleurrijk! Gordijn op voor de grote cocktailkussen-parade. Voor individuele accenten zorgen de verschillende nieuwe dessins van de knuffelkussens uit onze collectie. Ze passen bij onze kussens voor ligstoelen en laten zich ook onderling harmonieus combineren. Zo kun je het je echt gezellig maken en voor kleur in je tuin zorgen, ook wanneer de vasteplantenborders eens niet in volle pracht staan. Onze knuffelkussens zijn er in veel verschillende vormen en kleuren. Alle kussens zijn voorzien van een rits, zodat de hoezen eenvoudig gewassen kunnen worden.
Productnummer: S08957 | EAN: 4055938513234
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | taupe |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 45x45x15 cm |
|---|---|
| Breedte: | 450 mm |
| Hoogte: | 150 mm |
| Lengte: | 450 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof dringen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan om de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de