Bella decoratiekussen | 45 x 25 cm
€ 19,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J92094
Verzendmethoden voor Duitsland
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 4,99 EUR |
Verzendmethoden buitenland
voor Oostenrijk, Nederland, België & Luxemburg
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 9,99 EUR |
Bella decoratiekussen | 45 x 25 cm oudroze
Esthetiek en comfort | Met een afmeting van 45 x 25 cm biedt dit cocktailkussen niet alleen een kleurrijk accent in je tuin, maar zorgt het ook overal voor optimaal zitcomfort.
Zachte vulling | De losse vulling van vezelbolletjes zorgt voor een zacht gevoel en past zich aan je lichaam aan.
Hoogwaardig materiaal | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Afneembare hoes | De kussensloop is voorzien van een ritssluiting en kan daardoor worden verwijderd, verwisseld en gewassen.
Made in Europe | Onze oplegmatrassen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Nu wordt het knus en kleurrijk! Gordijn open voor de grote cocktailkussen-parade. De verschillende nieuwe dessins van de knuffelkussens uit onze collectie zorgen voor individuele accenten. Ze passen bij onze kussens en kunnen ook harmonieus met elkaar worden gecombineerd. Zo kun je het je echt comfortabel maken en voor kleur in je tuin zorgen, ook wanneer de vasteplantenborders eens niet in volle pracht staan. Onze knuffelkussens zijn verkrijgbaar in veel verschillende vormen en kleuren. Alle kussens zijn voorzien van een ritssluiting, zodat de hoezen eenvoudig gewassen kunnen worden.
Productnummer: J92094 | EAN: 4019111013881
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
|---|---|
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | oudroze |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
| Vulmateriaal: | Vlieskorrels |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 45x25x13 cm |
|---|---|
| Breedte: | 250 mm |
| Gewicht: | 0,200 kg |
| Hoogte: | 130 mm |
| Lengte: | 450 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof kunnen trekken
- de stof kan niet tegen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
- afhankelijk van de kussenvulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de