Stella ligkussen | 200 x 58 cm
€ 119,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24479
Stella ligkussen | 200 x 58 cm safari
Optimaal comfort | Met een afmeting van 200 x 58 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het ligkussen STELLA je tuinligstoel extra comfort en zorgt het voor optimale ontspanning in je tuin.
Rijkelijk gevuld | De topper is voorzien van een robuuste schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede ondersteuning | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte ondersteuning op je ligstoel.
Gemaakt in Europa | Onze oplegmatrassen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weersbestendig. Een korte regenbui kan het kussen niets schelen, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. Qua onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos worden verwijderd met een zachte borstel en lauwwarm water. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede houvast op de stoel.
Productnummer: U24479 | EAN: 4055938530187
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 290 g/m² |
| Referentiekleur: | safari |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 200x58x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 580 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de