Stella zitkussen/krukhoes | 48 x 48 cm
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
K67665
Stella zitkussen/krukhoes | 48 x 48 cm oudroze
Optimaal comfort | Met een afmeting van 48 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het zitkussen STELLA je tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Rijkelijk gevuld | Het oplegmatras beschikt over een robuuste schuimkern en is met vlies verstevigd, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede ondersteuning | Het kussen heeft aan de achterkant twee verstelbare bevestigingsbanden, die flexibel kunnen worden aangepast en zorgen voor de perfecte pasvorm op je kruk of tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze overlays worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weersbestendig. Een korte regenbui maakt het kussen niets uit, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. In het onderhoud is het kussen volledig probleemloos, lichte vlekken zijn eenvoudig te verwijderen met een zachte borstel en lauw water. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de stoel.
Productnummer: K67665 | EAN: 4019111020971
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | oudroze |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 48x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 0,480 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 480 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof dringen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- we raden aan de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de