Stella stoelkussen | lage rugleuning 96 cm
€ 49,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
L19564
Stella stoelkussen | lage rugleuning 96 cm oudroze | 96 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 96 x 46 cm en een kussendikte van 3 cm geeft het stoelzittingkussen ASTER je diningstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper is voorzien van een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede ondersteuning | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knieholte kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte ondersteuning op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze overlays worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussen zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui maakt het kussen niets uit, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. In het onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen eenvoudig met een zachte borstel en lauwwarm water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik zorgen voor een goede houvast op de stoel.
Productnummer: L19564 | EAN: 4019111025082
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | oudroze |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 96x46x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 460 mm |
| Gewicht: | 0,800 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 960 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, indien de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de