Sabano kussenbox | Tex Alu grijs
Exclusief
Nieuw
€ 799,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
T88486
Sabano kussenbox | Tex Alu grijs 159x79 cm
Veilig opgeborgen | Deze tuinbox biedt een praktische plek om je kussens of knusse dekens op te bergen wanneer je ze even niet gebruikt. In de kist zijn de kussens beschermd tegen weer en wind.
Robuust frame | Het frame van poedergecoat aluminium is uiterst stabiel en weerbestendig. Bovendien is het metaal bijzonder licht.
Veel ruimte | De opbergbox is verkrijgbaar in drie praktische maten. De box van 159x79 cm biedt veel ruimte voor de kussens van grotere loungesets.
Met demper | Twee dempers op het deksel van de box zorgen ervoor dat deze open blijft staan en zachtjes weer sluit.
Eenvoudige elegantie | De kussenbox maakt indruk met haar tijdloos elegante design. Daarbij is ze zo eenvoudig vormgegeven dat ze perfect met alle tuinmeubelen te combineren is.
Productnummer: T88486 | EAN: 4055938524407
| Constructie: | uiteengelegd |
|---|---|
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Gebruiksaanwijzing: | Buitenmeubilair voor de woonruimte (privégebruik) |
| Type: | Kussenbox |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 159x79x83 cm |
|---|---|
| Breedte: | 793 mm |
| Hoogte: | 830 mm |
| Lengte: | 1590 mm |
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de