Stella relaxkussen | 160 x 48 cm
Exclusief
Nieuw
€ 89,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
M85481
Stella relaxkussen | 160 x 48 cm groen
Optimaal comfort | Met een afmeting van 160 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft de relaxkussen STELLA je relaxstoel extra vulling en zorgt voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een stevige schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen uv-licht en weersinvloeden.
Goede ondersteuning | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de vouw kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte ondersteuning op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze hoezen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: M85481 | EAN: 4055938466004
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | groen |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 168x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1680 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat deze anders dieper in de stof dringen
- de stof kan niet tegen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de kussenvulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien vormen geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de