Stella stoelkuipkussen | hoge rugleuning 120 cm
€ 54,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J57627
Stella stoelkuipkussen | hoge rugleuning 120 cm groen | 120 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 120 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het zitkussen STELLA je hoge rugstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Rijkelijk gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is met vlies versterkt, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een aangenaam warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen uv-licht en weersinvloeden.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de vouw kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze hoezen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA-kussens zijn met hun strakke ontwerp en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui kan het kussen niets doen, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. Qua onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos met een zachte borstel en lauw water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de stoel.
Productnummer: J57627 | EAN: 4019111010200
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | groen |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 120x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,160 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de