City middenstokparasol | Ø 180 cm | rond
€ 44,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
L32208
City middenstokparasol | Ø 180 cm | rond natuur | Ø 180 cm
Flexibel inzetbaar | Onze CITY-parasols zijn bijzonder compact voor kleine terrassen en balkons. Met de centraal geplaatste stok biedt de parasol royale schaduw. Met de draagtas kunt u de parasol bovendien overal mee naartoe nemen.
Robuust frame | Het stalen frame is bijzonder robuust en stabiel. Zo blijft de parasol stevig staan, maar is hij met zijn gewicht van net geen 2,5 kg toch gemakkelijk te dragen.
Gemakkelijk te openen | De parasol kan eenvoudig worden geopend met een soepel schuifmechanisme.
Verstelbaar | Met de verstelhefboom kun je de tweedelige parasolstok naar wens in hoogte verstellen.
Klassieke vorm | De ronde, klassieke vormgeving biedt royale schaduw en past zich perfect aan jouw behoeften in de tuin of op het terras aan.
City-parasols zijn compacte schaduwbrengers voor kleine terrassen en balkons. De parasolstok en de baleinen van staal zorgen voor stabiliteit. De parasols zijn kantelbaar en in hoogte verstelbaar. Verpakt in een draagtas in dezelfde kleur kan hij snel worden opgeborgen en overal mee naartoe worden genomen. Veel maten en kleuren laten geen wensen onvervuld. Grijs, terracotta, naturel, geel of groen - welke is jouw favoriet?
Productnummer: L32208 | EAN: 4055938415699
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester met PA-coating |
| Dak kleur: | beige |
| Dakmateriaal dichtheid: | 160 g/m² |
| Formulieringen: | rond |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Staal |
| Geschikt voor objecten: | nee |
| Knikinrichting: | ja |
| Minimumgewicht voor standaard: | 25 kg |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Openingsmechanisme: | Schuifregelaar |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Glasvezel |
| Telescoopfunctie: | ja |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Vakwerkverbinding: | geklinknageld |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 1800 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2350 mm |
| Lengte: | 1800 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 32 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 6 mm |
| Vrije hoogte: | 2000 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- hogere stofklasse leidt tot een hogere lichtechtheid en langere zonnige dagen
ONDERHOUDSTIPS
- afneembare hoezen, zodat deze eenvoudiger behandeld en gereinigd kunnen worden
- vlekken moeten zo snel mogelijk behandeld worden, zodat er geen blijvende vlekken ontstaan
- natte parasolhoes bij voorkeur open laten drogen, zodat er geen schimmelvlekken ontstaan
- hoezen impregneren om de duurzaamheid te garanderen
- lakschade kan heel eenvoudig met behulp van lakstiften worden bijgewerkt
- scharnieren en bewegende delen af en toe met olie behandelen
OPSLAG
- wij adviseren de parasols bij niet-gebruik en in de winter af te dekken met een passende beschermhoes
- laat de parasol bij regen en onweer niet open staan
- bij aanhoudende regen en in de winter verwijdert u de parasol uit de huls en bergt u deze droog op
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de