Prime decoratiekussen | 45 x 45 cm
€ 18,69*
Adviesprijs € 21,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
M06820
Verzendmethoden voor Duitsland
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 4,99 EUR |
Verzendmethoden buitenland
voor Oostenrijk, Nederland, België & Luxemburg
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 9,99 EUR |
Prime decoratiekussen | 45 x 45 cm terracotta
Esthetiek en comfort | Met een afmeting van 45 x 45 cm biedt dit cocktailkussen niet alleen een kleuraccent in je tuin, maar zorgt het ook overal voor optimaal zitcomfort.
Zachte vulling | De losse vulling van vezelbolletjes zorgt voor een zacht gevoel en vormt zich naar je lichaam aan.
Hoogwaardige stof | De hoes van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Verwisselbare hoes | De kussensloop is voorzien van een ritssluiting en kan daardoor worden verwijderd, verwisseld en gewassen.
Made in Europe | Onze hoezen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Nu wordt het knus en kleurrijk! Gordijn open voor de grote cocktailkussenparade. De verschillende nieuwe dessins van de knuffelkussens uit onze collectie zorgen voor individuele accenten. Ze passen bij onze kussens voor tuinmeubelen en laten zich ook onderling harmonieus combineren. Zo kun je het je echt gezellig maken en voor kleur in je tuin zorgen, ook als de vasteplantenborders een keer niet in volle pracht staan. Onze knuffelkussens zijn er in veel verschillende vormen en kleuren. Alle kussens zijn voorzien van een rits, zodat de hoezen eenvoudig gewassen kunnen worden.
Productnummer: M06820 | EAN: 4055938443302
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 122 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | Bloem terracotta |
| Referentiemateriaal: | Katoen |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% katoen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | Vlieskorrels |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 45x45x15 cm |
|---|---|
| Breedte: | 450 mm |
| Gewicht: | 0,420 kg |
| Hoogte: | 150 mm |
| Lengte: | 450 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- huidvriendelijk en hygiënisch
- scheurvast en slijtvast
- luchtdoorlatend en ademend
- absorberend
- uitstekende kleurvastheid
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 60 graden Celsius, als de hoes afneembaar is
- hoes binnenstebuiten draaien om de kleur langer te behouden
- niet geschikt voor de droger
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de