FAGUS middenstokparasol PushUp | Ø 300 cm | taupe / antraciet
Nieuw
€ 139,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
W30101
FAGUS middenstokparasol PushUp | Ø 300 cm | taupe / antraciet taupe / antraciet | Ø 300 cm
Eenvoudige bediening | Je FAGUS stokparasol PushUp kan soepel worden geopend en gesloten, net als een paraplu, en biedt zo comfortabel gebruik.
Verstelbare helling | Pas je parasol optimaal aan de stand van de zon aan en kantel hem indien nodig opzij, zodat je altijd van de beste bescherming geniet.
Robuust frame | Het poedergecoate aluminium frame in mat antraciet is duurzaam en weerbestendig, terwijl de acht stalen baleinen voor stabiliteit zorgen.
Praktische aanvullingen | Bijpassende SIENA GARDEN beschermhoezen en parasolvoeten zijn apart verkrijgbaar om je parasol optimaal te beschermen.
UV-bescherming en onderhoudsgemak | De polyester bekleding in taupe biedt een UPF 50+ zonbeschermingsfactor en is waterafstotend en geschikt voor handwas voor eenvoudige reiniging.
Productnummer: W30101 | EAN: 4055938554336
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester met PA-coating |
| Dak kleur: | taupe |
| Dakmateriaal dichtheid: | 200 g/m² |
| Formulieringen: | rond |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 2960 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2580 mm |
| Lengte: | 2960 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 34 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 18x12 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de