MALU zitkussen | olifant | 46 x 46 cm
Nieuw
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69532
MALU zitkussen | olifant | 46 x 46 cm olifant
Comfort | De vormvaste schuimkern met verwarmend vlies zorgt voor een aangename zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Materiaal | De polyester hoes in de kleur olifant is kleurvast, sneldrogend en heeft een aangename touch.
Afmetingen | Met de afmetingen 46 x 46 x 3 cm past het MALU zitkussen perfect op je favoriete meubel en biedt het extra zitcomfort.
Gemaakt in Europa | Kortere transportafstanden verminderen de milieubelasting en zorgen ervoor dat hoge kwaliteitsnormen worden nageleefd.
Onderhoudsvriendelijk | De met de hand wasbare polyester hoes is eenvoudig te reinigen en behoudt zelfs na meerdere wasbeurten zijn kleur en vorm.
Productnummer: V69532 | EAN: 4055938546812
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Referentiekleur: | olifant |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 46x46x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 460 mm |
| Gewicht: | 0,480 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 460 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de