MALU stoelbekleding | olifant | 110 cm
Exclusief
Nieuw
€ 62,94*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69529
MALU stoelbekleding | olifant | 110 cm olifant | 110 cm
Comfortabel zitcomfort | De MALU fauteuilkussen zorgt voor optimaal comfort op jouw lage rugleuningstoel, ook bij langer zitten.
Duurzame hoes | De kleurvaste en sneldrogende polyester hoes in olifant is robuust en onderhoudsvriendelijk, zodat je kussen voor je fauteuil lange tijd in topconditie blijft.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende fleece zorgt voor een aangename zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Afmetingen | Met de afmetingen 110 x 48 x 3 cm past het MALU stoelkussen perfect op je stoel en biedt het je een ideale zitplek.
Gemaakt in Europa | Kortere transportroutes verminderen de belasting van het milieu en waarborgen de naleving van hoge kwaliteitsnormen.
Productnummer: V69529 | EAN: 4055938546751
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | niet wasbaar |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Referentiekleur: | olifant |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 110x48x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1.120 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 1100 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de