MALU ligkussen | olifant | 200 x 58 cm
Nieuw
€ 119,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69531
MALU ligkussen | olifant | 200 x 58 cm olifant | 200 x 58 cm
Optimaal ligcomfort | De MALU ligkussen biedt je optimaal ligcomfort voor je tuinligbed en zorgt voor ontspannen zonnen en relaxen.
Kleurvast en onderhoudsvriendelijk | De kleurvaste en sneldrogende polyester hoes in olifant is niet afneembaar en kan met de hand worden gewassen.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende vliesstof zorgt voor een aangename zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Gemaakt in Europa | Dankzij kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Robuuste afwerking | De MALU ligkussen is klaar voor gebruik en overtuigt door zijn robuuste afwerking en de afmetingen van 200 x 58 x 3 cm.
Productnummer: V69531 | EAN: 4055938546799
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Constructie: | klaar voor gebruik |
| Referentiekleur: | olifant |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 200x58x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 580 mm |
| Gewicht: | 2,290 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de