MALU decoratiekussen | Ø 20 x 50 cm | fango
Nieuw
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69550
MALU decoratiekussen | Ø 20 x 50 cm | fango fango | Ø 20 x 50 cm
Comfortabel zitcomfort | Het MALU sierkussen met zachte vulling vormt zich perfect naar je lichaam en zorgt voor een aangename zithouding.
Praktisch onderhoudsgemak | De kleurvaste en sneldrogende polyester hoes in fango is afneembaar en wasbaar, zodat je hem eenvoudig kunt reinigen.
Duurzame kleurkracht | Dankzij de kleurvaste hoes behoudt jouw MALU sierkussen ook na veelvuldig gebruik zijn stralende kleur.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Perfect formaat | Met de afmetingen 45 x 20 x 20 cm past het MALU sierkussen ideaal op je tuinmeubelen en maakt het je zithoek harmonieus af.
Productnummer: V69550 | EAN: 4055938547192
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | fango |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 45x20x20 cm |
|---|---|
| Breedte: | 200 mm |
| Gewicht: | 0,500 kg |
| Hoogte: | 200 mm |
| Lengte: | 450 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de