MALU Decoratiekussen | 50 x 50 cm | fango
Exclusief
Nieuw
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69546
MALU Decoratiekussen | 50 x 50 cm | fango fango | 50 x 50 cm
Gezellig zitcomfort | Het MALU sierkussen in fango zorgt voor meer zitcomfort en een gezellige sfeer in de tuin.
Onderhoudsvriendelijk en kleurvast | De kleurvaste en sneldrogende polyester hoes is onderhoudsvriendelijk en behoudt zijn kleur, ook bij veelvuldig gebruik.
Zachte vulling | De zachte vulling van vezelbolletjes vormt zich naar je lichaam en biedt optimaal comfort.
Afneembare en wasbare hoes | De afneembare en wasbare hoes met ritssluiting maakt het schoonmaken bijzonder eenvoudig.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportroutes wordt de milieubelasting verminderd en de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: V69546 | EAN: 4055938547116
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | fango |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
| Vulmateriaal 1 DE: | Vezelkorreltjes |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 50x50x15 cm |
|---|---|
| Breedte: | 500 mm |
| Gewicht: | 0,600 kg |
| Hoogte: | 150 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de