MALU stoelzitting | fango | 100 cm
Exclusief
Nieuw
€ 59,96*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69540
MALU stoelzitting | fango | 100 cm fango | 100 cm
Optimaal zitcomfort | De MALU fauteuilkussen zorgt voor een aangename zithouding en past perfect bij jouw lage rugleuningstoel.
Kleurvast en onderhoudsvriendelijk | De kleurvaste en sneldrogende hoes in fango is met de hand wasbaar en behoudt zijn kleur, zelfs na veelvuldig gebruik.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende fleece zorgt voor een aangename zithouding en houdt je warm op koele avonden.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Robuust materiaal | De polyester hoes met een dichtheid van 405 g/m² is slijtvast, duurzaam en draagt eraan bij dat je stoelkuissen lang goed behouden blijft.
Productnummer: V69540 | EAN: 4055938546973
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Referentiekleur: | fango |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 100x48x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,030 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de