MALU zitkussen | fango | 46 x 46 cm
Exclusief
Nieuw
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69542
MALU zitkussen | fango | 46 x 46 cm fango
Comfortabel zitgevoel | Het MALU zitkussen met vormvaste schuimkern en verwarmend vlies zorgt voor aangenaam zitcomfort op jouw favoriete meubelstuk.
Duurzame bekleding | De kleurvaste en sneldrogende polyester bekleding in fango is onderhoudsvriendelijk en behoudt zijn kleur, ook bij veelvuldig gebruik.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Praktische afmetingen | Met de afmetingen 46 x 46 x 3 cm past het MALU zitkussen perfect op veel tuinmeubelen en biedt het je flexibel gebruik.
Eenvoudig onderhoud | De met de hand wasbare hoes van het MALU zitkussen is gemakkelijk te reinigen en is niet afneembaar, wat het onderhoud vergemakkelijkt.
Productnummer: V69542 | EAN: 4055938547031
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Referentiekleur: | fango |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 46x46x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 460 mm |
| Gewicht: | 0,480 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 460 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de