MALU stoelkussen | elephant | 123 cm
Nieuw
€ 64,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69528
MALU stoelkussen | elephant | 123 cm olifant | 123 cm
Comfortabel zitgenot | Het MALU fauteuilkussen biedt optimaal zitcomfort voor jouw hoge rugleuningstoel en zorgt voor ontspannen zitten en liggen.
Duurzame hoes | De kleurvaste en sneldrogende polyester hoes in olifant is robuust en gemakkelijk te onderhouden.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende vlies zorgt voor een aangename zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Perfecte pasvorm | Met de afmetingen 123 x 48 x 3 cm past het MALU zitkussen perfect op jouw hoge rugleuningstoel en biedt het je maximaal comfort.
Productnummer: V69528 | EAN: 4055938546737
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | niet wasbaar |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Referentiekleur: | olifant |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 123x48x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,160 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 1230 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de