MALU sierkussen | Ø 20 x 50 cm | olifant
Exclusief
Nieuw
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
V69548
MALU sierkussen | Ø 20 x 50 cm | olifant olifant | Ø 20 x 50 cm
Comfortabel zitcomfort | Het MALU sierkussen met zachte vulling sluit perfect aan op jouw lichaam en zorgt voor een aangename zithouding.
Praktisch onderhoudsgemak | De kleurvaste en sneldrogende polyesterhoes in olifant kan dankzij de afneembare ritssluiting eenvoudig worden gewassen en blijft lang kleurvast.
Made in Europe | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gegarandeerd.
Afmetingen | Met afmetingen van 45 × 20 × 20 cm past het MALU sierkussen bij veel tuinmeubelen en maakt het je zitvlak compleet.
Materiaalkwaliteit | De polyester bekleding van 405 g/m² is niet alleen slijtvast, maar ook aangenaam zacht en duurzaam.
Productnummer: V69548 | EAN: 4055938547154
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | olifant |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 45x20x20 cm |
|---|---|
| Breedte: | 200 mm |
| Gewicht: | 0,500 kg |
| Hoogte: | 200 mm |
| Lengte: | 450 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de