MALU stoelkussen | zwart | 100 cm
Exclusief
Nieuw
€ 59,96*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69525
MALU stoelkussen | zwart | 100 cm zwart | 100 cm
Optimaal zitcomfort | Het MALU-stoelkussen zorgt voor optimaal comfort op je lage rugleuningstoel, ook bij langdurig zitten.
Kleurvast en onderhoudsvriendelijk | De kleurvaste en sneldrogende zwarte hoes is met de hand wasbaar en behoudt ook na veelvuldig gebruik zijn kleur en vorm.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende fleece zorgt voor een aangename zitpositie en houdt je ook op koele avonden warm.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gegarandeerd.
Robuust materiaal | De hoes van polyester met een dichtheid van 405 g/m² is slijtvast en duurzaam, zodat je lang plezier hebt van je stoelkussen.
Productnummer: V69525 | EAN: 4055938546621
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Referentiekleur: | zwart |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 100x48x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,030 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de