MALU zitkussen | toffee | 46 x 46 cm
Exclusief
Nieuw
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V69537
MALU zitkussen | toffee | 46 x 46 cm toffee
Comfortabel zitgenot | Het MALU zitkussen in toffee zorgt voor meer zitcomfort op jouw favoriete meubel en maakt buiten zitten nog aangenamer.
Duurzame hoes | De kleurvaste en sneldrogende polyester hoes in toffee is niet alleen onderhoudsvriendelijk, maar behoudt ook na frequent gebruik zijn aantrekkelijke uitstraling.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende vliesstof zorgt voor een comfortabele zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Praktische afmetingen | Met de afmetingen 46 x 46 x 3 cm past het MALU zitkussen perfect op jouw tuinmeubelen en biedt het je flexibel comfort.
Productnummer: V69537 | EAN: 4055938546911
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Referentiekleur: | toffee |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 46x46x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 460 mm |
| Gewicht: | 0,480 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 460 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de