BLACK & WHITE decoratiekussen | 60 x 30 cm
Nieuw
€ 49,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V91312
BLACK & WHITE decoratiekussen | 60 x 30 cm Monster donker | 60 x 30 cm
Comfortabel zitcomfort | Het BLACK & WHITE sierkussen zorgt met zijn zachte vulling voor een aangename zithouding en creëert een gezellige sfeer in de tuin.
Praktische hoes | De kleurvaste en sneldrogende polyester hoes in zwart is afneembaar en wasbaar.
Duurzame kwaliteit | De hoes met een dichtheid van 405 g/m² is bijzonder slijtvast en behoudt ook na veelvuldig gebruik zijn vorm en kleur.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportroutes wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Veelzijdig gebruik | Met de afmetingen 60 x 30 cm past het sierkussen perfect op tuinmeubelen en geeft het jouw buitenruimte een stijlvol accent.
Productnummer: V91312 | EAN: 4055938548014
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | zwart |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 60x20x30 cm |
|---|---|
| Breedte: | 200 mm |
| Gewicht: | 0,500 kg |
| Hoogte: | 300 mm |
| Lengte: | 600 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de