BLACK & WHITE Decoratiekussen | Ø 35 cm
Nieuw
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V91314
BLACK & WHITE Decoratiekussen | Ø 35 cm Monster donker | Ø 35 cm
Gezellig zitcomfort | Het BLACK & WHITE sierkussen met zachte vulling sluit aan op je lichaam en zorgt voor een aangename zithouding.
Praktisch onderhoud | De afneembare en machinewasbare polyester hoes (405 g/m²) in zwart/wit is kleurvast en sneldrogend - voor een eenvoudige reiniging.
Made in Europe | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gegarandeerd.
Perfecte aanvulling | Met een diameter van 35 cm en een hoogte van 20 cm past het sierkussen perfect bij je tuinmeubelen en geeft het een stijlvol accent.
Duurzame kwaliteit | De vulling van vezelbolletjes en de robuuste polyester hoes zorgen voor langdurige vormvastheid en comfort, ook bij veelvuldig gebruik.
Productnummer: V91314 | EAN: 4055938548052
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
| Referentiekleur: | zwart/wit |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
| Vulmateriaal 1 DE: | Vezelkorreltjes |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 35x35x20 cm |
|---|---|
| Breedte: | 350 mm |
| Gewicht: | 0,500 kg |
| Hoogte: | 200 mm |
| Lengte: | 350 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de