Aster zit-/krukkussen | 47 x 47 cm
Exclusief
Nieuw
€ 54,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
L53512
Aster zit-/krukkussen | 47 x 47 cm antraciet
Optimaal comfort | Met een afmeting van 47 x 47 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het zitkussen ASTER je tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is met vlies versterkt, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige stof | De bekleding van 100% gerecycled polyester is niet alleen duurzaam, maar overtuigt ook met zijn mooie structuur en gevoel.
Verwisselbare hoes | De kussenhoes is voorzien van een ritssluiting en kan daardoor worden verwijderd, verwisseld en gewassen.
Gemaakt in Europa | Onze producten worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Onze serie ASTER is eenvoudig en elegant; dit formaat is geschikt voor elke tuinstoel. Het ingetogen visgraatpatroon geeft de stof een mooie structuur en uitstraling. Het kussen is voorzien van een rits, waardoor de hoes eenvoudig afneembaar is. Het vulmateriaal aan de binnenkant is voorzien van een extra hoes. Moderne materialen en afwerkingstechnieken maken het mogelijk om mooie stoffen voor onze hoezen te vervaardigen die comfortabel en toch weerbestendig zijn. De polyesterhoezen van de serie ASTER worden voor 100% geproduceerd uit gerecyclede materialen. Het polyester voelt zeer aangenaam aan en heeft een lichtechtheid van klasse 6.
Productnummer: L53512 | EAN: 4055938417464
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 275 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | antraciet |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 47x47x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 470 mm |
| Gewicht: | 0,500 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 470 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- goede kleur- en lichtechtheid van 5-7
- gemaakt van gerecyclede materialen
- bijzonder onderhoudsvriendelijk
- waterafstotend en slijtvast
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof kunnen trekken
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de