Atria stoelbekleding | lage rugleuning 110 cm
€ 42,96*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
N41955
Atria stoelbekleding | lage rugleuning 110 cm oudroze | 110 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 110 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het ATRIA stoelzitkussen je verstelbare tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper heeft een stevige schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een heerlijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 100% gerecycled polyester is niet alleen duurzaam, maar overtuigt ook door zijn mooie structuur en haptiek.
Goede ondersteuning | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de vouw kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte houvast op jouw fauteuil.
Gemaakt in Europa | Onze oplagen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: N41955 | EAN: 4055938483872
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 185 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | oudroze |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 110x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1.120 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1100 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- goede kleur- en lichtechtheid van 5-7
- gemaakt van gerecyclede materialen
- bijzonder onderhoudsvriendelijk
- waterafstotend en slijtvast
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof terechtkomen
- de stof kan niet tegen extreme hitte, daarom is deze niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij adviseren de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de