Atria stoelbekleding | hoge rugleuning 123 cm
Exclusief
Nieuw
€ 44,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
N41981
Atria stoelbekleding | hoge rugleuning 123 cm grijs | 123 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 123 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het ATRIA stoelzitkussen je hoge tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is met vlies verstevigd, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een heerlijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 100% gerecycled polyester is niet alleen duurzaam, maar overtuigt ook met zijn mooie structuur en gevoel.
Goede ondersteuning | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik zijn flexibel aan te passen en zorgen voor de perfecte ondersteuning op je fauteuil.
Gemaakt in Europa | Onze oplagen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: N41981 | EAN: 4055938484138
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 185 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | grijs |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 123x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,160 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1230 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- goede kleur- en lichtechtheid van 5-7
- gemaakt van gerecyclede materialen
- bijzonder onderhoudsvriendelijk
- waterafstotend en slijtvast
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof dringen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij adviseren de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de