BLACK & WHITE decoratiekussen | 50 x 50 cm
Nieuw
€ 44,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V91311
BLACK & WHITE decoratiekussen | 50 x 50 cm Licht patroon | 50 x 50 cm
Comfortabel zitcomfort | Het BLACK & WHITE decoratiekussen met de afmetingen 50 x 50 x 15 cm zorgt voor meer zitcomfort en een gezellige sfeer in de tuin.
Onderhoudsvriendelijke hoes | De kleurvaste en sneldrogende hoes van polyacryl/linnen met 275 g/m² is afneembaar en wasbaar.
Zachte vulling | De zachte vulling van vezelbolletjes vormt zich naar je lichaam en biedt aangenaam comfort.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Stijlvol design | Het ruit-strepen printdesign geeft je tuinmeubel een moderne en stijlvolle uitstraling.
Productnummer: V91311 | EAN: 4055938547994
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 275g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | Printontwerp ruitstrepen |
| Referentiemateriaal: | Polyacryl/linnen |
| Textieletikettering: | Bekledingsmateriaal: 90% polyacryl / 10% vlas |
| Vulmateriaal 1 DE: | Vezelkorreltjes |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 50x50x15 cm |
|---|---|
| Breedte: | 500 mm |
| Gewicht: | 0,600 kg |
| Hoogte: | 150 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de