Bella decoratiekussen | 45 x 25 cm
€ 19,94*
Adviesprijs € 19,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J92096
Verzendmethoden voor Duitsland
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 4,99 EUR |
Verzendmethoden buitenland
voor Oostenrijk, Nederland, België & Luxemburg
| Soort zending | Standaardpakket | |
| Bij max. gewicht | 31,5 kg | |
| Bij max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 9,99 EUR |
Bella decoratiekussen | 45 x 25 cm petrol
Esthetiek en comfort | Met een afmeting van 45 x 25 cm biedt dit cocktailkussen niet alleen een kleuraccent in je tuin, maar zorgt het ook overal voor optimaal zitcomfort.
Zachte vulling | De losse vulling van vezelbolletjes zorgt voor een zachte aanraking en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardige stof | De hoes van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen uv-licht en weersinvloeden.
Verwisselbare hoes | De kussensloop is voorzien van een ritssluiting en kan daardoor worden afgenomen, verwisseld en gewassen.
Gemaakt in Europa | Onze hoezen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Nu wordt het knus en kleurrijk! Gordijn open voor de grote cocktailkussenparade. Voor individuele accenten zorgen de verschillende nieuwe dessins van de knuffelkussens uit onze collectie. Ze passen bij onze kussens voor ligstoelen en laten zich ook onderling harmonieus combineren. Zo kun je het je echt comfortabel maken en voor kleur in je tuin zorgen, ook als de vasteplantenborders eens niet in volle pracht staan. Onze knuffelkussens zijn er in veel verschillende vormen en kleuren. Alle kussens zijn voorzien van een ritssluiting, zodat de hoezen eenvoudig gewassen kunnen worden.
Productnummer: J92096 | EAN: 4019111014031
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
|---|---|
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | petrol |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
| Vulmateriaal: | Vlieskorrels |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 45x25x13 cm |
|---|---|
| Breedte: | 250 mm |
| Gewicht: | 0,200 kg |
| Hoogte: | 130 mm |
| Lengte: | 450 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, anders dringen ze dieper in de stof
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de kussenvulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de