Stella stoelkussen | lage rugleuning 100 cm
€ 52,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J57624
Stella stoelkussen | lage rugleuning 100 cm rood | 100 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 100 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft de stoelzitting STELLA je lage rugleuningstoel extra vulling en zorgt voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Rijkelijk gevuld | De topper is voorzien van een robuuste schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor een langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik zijn flexibel aan te passen en zorgen voor de perfecte grip op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze hoeslakens worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke touch. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui kan het kussen niets maken, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. Wat onderhoud betreft is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos met een zachte borstel en lauw water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de stoel.
Productnummer: J57624 | EAN: 4019111010170
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | rood |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 100x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,030 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken met een doek en water verwijderen
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij adviseren de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de kussenvulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de